İlköğretim İçin İngilizce Kursu

Neden bu programı tercih etmelisiniz?

 Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın. 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir.

 2 Ay içinde çocuğunuzdaki değişimi göreceksiniz.

 Oxford dil kursu sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz.

 İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır.

 Lisede veya Üniversitede, çocuğunuzun hazırlık okuması için zaman veya bütçe ayırmanıza gerek kalmayacak.

 Erken yaşta eğitime başlamak, çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir.

 Çocuklarınızla ilgili alacağınız aylık raporlar ile çocuklarınızın İngilizce gelişimini rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz.

 Konuşma, Okuma, Yazma ve Dinleme yeteneklerini geliştirecek özel aktiviteler ile çocuklarınız kendinden emin olarak konuşacaklar.

 Oxford’da İngilizce öğrenmek çocuklarınız için bir eğitimden fazlası, sosyalleşmenin anahtarı olacaktır.

 Çocuğunuz İngilizce öğrendikçe ve farklı kültürlerden arkadaşlar edindikçe, her türlü eğitime farklı bir şekilde bakacak, ömür boyu başarılı bir öğrenme çizgisi yakalayacaktır.

 Oxford’un 8 yıllık tecrübesi ile düzenleyeceği kurslar çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel armağan olacaktır. Sıkılmadan eğlenerek İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaklar.

 Çocuklara İngilizce kursu programlarımıza tüm İlköğretim çağındaki İngilizce öğrenmek isteyen çocuklar katılabilir.

Çocuğunuzun geleceğini değiştirmek sizin elinizde!

 

Oxford Language Course İlköğretim İngilizcesi Programı

İngilizceyi ders olmaktan çıkarıp, öğrenci merkezli aktiviteler aracılığıyla dili sevdirerek öğretmek amaçlanmaktadır. Ezber usulü dilbilgisi öğrenimini engelleyerek iletişim temelli öğrenim sağlanır. Öğrenci merkezli oyunlarla İngilizce eğitimi sayesinde çocuklara konuşma yeteneği kazandırılır. Programlar yaş gruplarına özel olarak hazırlanır, öğrencilerimizin kendi yaş ve seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanır. Öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan programlarla İngilizceyi ileri seviyelere kadar öğrenmeleri sağlanır. Öğrencilerimizin çeviri yapmaktansa hedeflenen dilde düşünmeleri sağlanır; bu yolla eğitim etkin hale getirilir. Eğitmenlerimizin tümü formasyon sahibi, alanında uzman öğretmenlerden oluşur. Yabancı eğitmenlerin derse katılımları, eğitimimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin sadece öğretmenleri değil aynı zamanda danışmanları ve arkadaşlarıdır. Öğrencilerimizin gelişimi, düzenli olarak yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar, ödevler ve ek derslerle tamamlanır. Eğitmenlerimiz sadece öğrencilerimiz ile değil, ebeveynlerle de sürekli iletişim halindedir. Ebeveynler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazır durumdadır. İlk öğretim İngilizce dil progmamızda tüm ders kitapları İngiltere den gelmektedir.