Hakkımızda

Oxford Language Course Dil Merkezi 2009 yılından bugüne kadar Tekirdağ'ın Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerinde  hizmet vermektedir. İngilizce ve Almanca olmak üzere Rusça, Arapça, Fransızca, Flemenkçe ve İspanyolca dillerinde eğitim verilmektedir. Eğitimin yanı sıra Dil Merkezimizde ve sosyal alanlarda aktiviteler düzenlenmektedir. Kursumuz bünyesinde bulunan sinema salonumuzdan tüm öğrencilerimiz ücretsiz faydalanmaktadır. Haftanın belirli günlerinde eğitici filmler ile kursiyerlerimizin konuşma becerileri geliştirilmektedir. Ayrıca spor salonumuzda, ücretsiz ingilizce "yaratıcı drama ve tiyatro" dersleri verilmektedir. Öğrencilerimizin günlük hayatta ihtiyaç duyacakları temel konuşma becerileri kazandırılmaktadır. Yıl sonunda ise; her yıl binlerce kişinin katılımıyla düzenlenen ingilizce tiyatro ve müzikal gösterilerinin bulunduğu sene sonu etkinlikleri düzenlenmektedir.

Yabancı Dil Merkezimizde yerli ve  yabancı, alanlarında profesyonel öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Tüm öğretmenlerimiz yurt dışı doğumlu veya yurt dışında belirli bir süre eğitim almıştır. Ayrıca yabancı dil öğretiminde teknolojinin kullanımı, yabancı dil öğrenmeyi başarmanın ötesinde öğrenmeyi eğlenceli ve etkileşimli hale getirmektedir. Bu yüzden tüm sınıflarımızda akıllı tahta ve en yeni yabancı dil öğretim teknolojileri kullanılmaktadır.

YDS, TOEFL, KPDS, ÜDS, LYS5 ve Yeterlilik (PROFICIENCY), sınavlarına alanlarında uzman öğretmen kadromuz ile öğrencilerimizi hazırlamaktayız. Ayrıca okul öncesi (Kindergarten), ilköğretim , orta öğretim ve lise öğrencilerine yönelik hafta içi ve hafta sonu kurslarımız bulunmaktadır.

Tanıtım Filmi